Купити автоматичний вимикач. Підібрати за ціною та характеристиками

 Серия G60, 6 A, 2p, B, 6 kA (кат. № G62B06)

Серия G60, 6 A, 2p, B, 6 kA (кат. № G62B06)

..

246.28грн.

Автоматичний вимикач  FE250 FEN37DA250KF з ел. розч. PremEon LS(I); 250A; 3P; 50kA

Автоматичний вимикач FE250 FEN37DA250KF з ел. розч. PremEon LS(I); 250A; 3P; 50kA

Автоматичний вимикач GE Record Plus  FE250 FEN37DA250KF з ел. розч. PremEon LS(I); ..

15 077.16грн.

Автоматичний вимикач  FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-160A LTM

Автоматичний вимикач FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-160A LTM

Автоматичний вимикач GE Record Plus  FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-160A LTM Катало..

7 211.79грн.

Автоматичний вимикач  FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-200A LTM

Автоматичний вимикач FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-200A LTM

Автоматичний вимикач GE Record Plus  FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-200A LTM Катало..

6 549.22грн.

Автоматичний вимикач  FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-250A LTM

Автоматичний вимикач FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-250A LTM

Автоматичний вимикач GE Record Plus  FE250 Residential-36kA 3p3tr 690V-250A LTM Катало..

6 549.22грн.

Купити і підібрати автоматичний вимикач. Опис, характеристики. Гарантія від виробників. Ознайомитися з умовами поставки, гарантії, технічного обслуговування. Звертайтеся до наших фахівців з технічної консультацією.
Використовуйте фільтр для пошуку продукції
#additional-separator#

Автоматичні вимикачі активно монтуються всередині електричних ланцюгів для дотримання заходів безпеки. Поширення в різних сферах діяльності даних пристосувань обумовлено простотою установки, ремонту і компактними габаритами. Універсальним обладнання називають завдяки використанню в промислових сферах діяльності. Пристосування застосовують в енергетичній інфраструктурі та сучасній енергетиці. Ключова особливість полягає в захисті мережі електроживлення від шкоди, завданої електричним струмом. З огляду на вид побутової ланцюга купують конкретні моделі. Зовні конструкція являє пластмасовий корпус з важелем і засувками для монтажу.

Принцип роботи

Поширеним режимом роботи є штатний і в ньому струм йде меншого або рівного значення номінального. Із зовнішнього боку відбувається харчування системи напругою і напрямок його вгору до клеми, встановленої на намертво прикріплений контакт. Звідти рух відбувається в сторону замикання, потім скориставшись провідником з міді безпосередньо до котушки. Електрика починає надходити до теплового розчеплювача і в фіналі на нижню клему.

Рух постійно йде по одному напрямку, але за рахунок численних переходів, досить складно зрозуміти пристрій процесу в цілому. Завдяки вимикача відключається захищена ланцюг. В процесі спрацьовує вільний розчіплювання, наведене в дію тільки електромагнітним або тепловим елементом. Захист відпрацьовує при перезавантаженні або якщо сталося коротке замикання.

Якщо струм вище нормованого показника і контрольований вимикачем все відбувається інакше. Здійснюється провокація пристрою на відключення і тим самим розмикається. Попутно в ланцюзі збільшується температура і саме нагрів біметалічної пластини сприяє повноцінному відключення. Щоб автоматичний вимикач спрацював буде потрібен певний час. Необхідна кількість часу складно підрахувати, адже в залежності від того наскільки більше норми значення, це може бути, як кілька секунд, так і годину.

Перезавантаження виникає при підключенні стороннього обладнання. При великій кількості апаратури потужність стає вище допустимої для захищеної ланцюга і як наслідок припинення роботи, слідом за цим відновлення. Щоб після аварійного відключення знову провести запуск потрібно почекати і відключити кілька приладів - це знизить навантаження. Включення здійсниться після повного охолодження обладнання.

Класифікація за типами

Розподіл побутових моделей здійснюється за такими типами:

· B - будинкові, застосовуються в освітленні (3-5 А);

· C - загальнопромислові (5-10 А);

· D - використовуються для електродвигунів (10-20 А).

Промислові варіанти поділяються наступним чином:

· Z - понад 4 А;

· L - понад 8 А;

· K - понад 12 А.

Використовуються пристрої виключно спираючись на показники амперів. Не можна вибрати промисловий варіант орієнтуючись на ділянку монтажу, що, наприклад, дозволено здійснити набуваючи побутові.

Вибір якісної моделі

Підбираючи пристрій варто керуватися такими критеріями:

· Номінальна напруга;

· Число полюсів;

· Максимальний показник робочого струму;

· Поріг для короткого замикання.

Першу характеристику легко вирахувати, розуміючи термін - номінальна напруга автомата. Це цифра, яка є порогом використовуваного автомата. Для обраної моделі значення має рівнятися напрузі самої мережі або бути вище.

Другий показник визначається, орієнтуючись на кількість робочих фаз. При однофазної мережі підійде 1 або 2-полюсний автомат. У ситуації з трифазної купують 3 або 4-полюсні моделі.

Третій критерій повинен враховувати, що найбільше значення робочого електрики менше номінального, протикується по ланцюгу.

Четверте властивість визначається порівнянням. Значення струму при замиканні менше, ніж відключає обладнання.

Керуючись даними особливостями і проконсультувавшись з фахівцем вийде купити якісне обладнання для конкретної електричної системи. Ретельний підбір бренду і конкретної моделі той же зіграють свою роль. Необхідно уважно вивчити характеристики обладнання, адже тільки так вийде обзавестися довговічним варіантом. Використовувати вимикач варто однозначно, особливо якщо мова йде про об'єкти з великою кількістю апаратури. Безпека користувачів має бути присутня на досить високому рівні. Це поліпшить ефективність роботи і виключить ймовірність нещасних випадків на певному об'єкті.